امروز : یک شنبه 11 خرداد 1399
مشاهده خبرها
مراسم اعطای گواهینامه های طرح ایران مهارت به دانش آموزان مدارس منتخب شهرستان محلات
تاریخ ارسال:چهار شنبه 16 مرداد 1398
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محلات طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 14 و 15 تیرماه سالجاری،اولین سری گواهینامه های طرح ایران مهارت با حضور ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محلات ، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ، معاونین فنی و آموزشی آموزش و پرورش ، روسای مدارس منتخب طرح ، جمعی از مدیران و موسسین آموزشگاههای آزاد و خانواده های دانش آموزان در محل آموزشگاه شعبه مانا به شرکت کنندگان در این طرح اعطاء گردید.
لازم بذکراست این دوره ها در سال تحصیلی 98-97 و تابستان 98 در 5 مدرسه شاهد شهید ابراهیمی ، غیر انتفاعی مطهری ، منصوری ، نمونه رازی و دخترانه عفاف توسط آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای مانا ، توسعه دانش و خورشید در 4 حرفه آموزشی طراحی اشیاء با سیاه قلم ، آموزش نرم افزار ورد ،کاربا سیستم عامل و گلیم بافی به مدت 20 ساعت برگزار گردیده است.
بنا به گزارش روابط عمومی مرکز این طرح که طبق توافق نامه وزارت آموزش و پرورش و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار گردیده است دانش آموزان دوره متوسطه اول را پوشش میدهد و مدت دوره های آموزشی 60 ساعت می باشد که در سه سال تحصیلی متوالی هرسال به مدت 20 ساعت برگزار می شود.
لازم به توضیح است که در سال آینده تحصیلی این طرح دانش آموزان سایر مدارس شهرستان را نیز پوشش می دهد.نشانی: بلوار آیت الله خامنه ای،بالاتر از میدان امام علی (ع)   
تلفن:43257601-43257600(086)  فکس: 43257602(086)  ایمیل: mahalat_b@markazitvto.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش فنی و حرفه ای محلات می باشد
طراحی و برنامه نویسی : شرکت فناوری اطلاعات فراداده